Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dobrý den, už Vám bylo 18 let?


Ano       Ne

Degustační dárkový set vín 6x 0,75l


1 599,00 Kč
Exkluzivní degustační dárková sada šesti vybraných vín z našeho vinařství v robustní dřevěné kazetě, která zaručeně udělá radost Vašim blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům.

A na jaká vína se mohou těšit?
1x Sauvignon 2021, 1x Frankovka 2021, 1x Muškát moravský 2021,
1x Rulandské bílé 2021, 1x Ryzlink Rýnský 2021, 1x Rulandské šedé 2021
Množství:

Degustační dárkový set vín 6x 0,75l v dřevěné kazetě


Hibernal 2019:
Bílé víno se žlutozelenou barvou, které Vás oslní intenzivní, plnou a typicky kořenitou vůní, doplněnou nádechem tropického ovoce, angreštu a broskví s lehkými květinovými tóny. 
Elegantní plné tělo povzbuzené svěží kyselinkou si nejvíce vychutnáte s mořskými plody, sladkými dezerty nebo se sýry s modrou plísní.

Frankovka 2018:
Tmavě rubínová až intenzivní ohnivá barva s fialovými odlesky, která Vás zaujme mladickou vyzrálostí, příjemnou vůní lesních plodů, převážně čerstvých malin a ostružin ale i jemnou vůní dubového dřeva, vanilky a tmavé čokolády. 
Výrazná zralá vůně a chuť lesního ovoce, která doslova pohladí Vaše chuťové pohárky.
Nejvíce ladí ke zvěřině, tučnějším masům a sýrům s bílou plísní.

Muškát moravský 2019:
Světle zlatavá barva s jemnou vůní rozkvetlé louky, rybízu a muškátového oříšku. 
Příjemné medové aroma, sladká a kořenitá chuť proložená lehkým nádechem muškátu s jemným zbytkem cukru a svěží kyselinkou. 
Lehké mladé víno se nejlépe kombinuje s rybami, jemnými paštikami nebo mírně sladkými dezerty.

Saphira 2019:
Zlatavá až medová barva se slámovými odlesky s překvapivou chutí, vůní citrusů a jemnými tóny tropického ovoce jako je mango a banán. Příjemná kyselinka skvěle vyzdvihuje její plný a elegantní styl.
Nejvíce si ji vychutnáte s paštikou, mořskými plody nebo se smetanovou omáčkou. 

Ryzlink rýnský 2020:

Polosladké bílé víno zelenožluté barvy. Příjemná a intenzivní vůně sušených meruněk, manga a lipového květu. Elegantní a plné tělo, které dokonale ladí se svěží kyselinkou a zbytkovým cukrem. Ryzlink rýnský je typickou odrůdou pro naši oblast a krásně vystihuje svůj charakter. Víno si nejlépe vychutnáte k ostřejším pokrmům a lehčím dezertům.


Zweigeltrebe rosé 2020:
Na pohled atraktivní růžová barva. V aromatice se projevuje vůně čerstvých jahod a smetanového jogurtu. V chuti pak dominují tóny lesního ovoce a malin. Víno je komplexní, vyvážené a svěží. Náramně se hodí ke grilovaným rybám, všem druhům mořských plodů, anebo ovocnému sorbetu.

Recenze

chatKomentáře (2)|

Věříme, že se Vám bude hodit